Reference

Broker Consulting

Jaroslav Hégr
Jsem velmi orientovaný na detail. Od všech očekávám naprosto perfektní výsledek. Jakubova práce mě překvapila nejen svou kvalitou a nápaditostí. Společně máme za sebou několik zdárně dokončených zakázek, na dalších spolupracujeme. Už nyní se těším na to, čím mě Kuba znovu překvapí. Mohu jen doporučit. Jen tak dál.

PocoLoco Bistrosteria

Matyáš Macháček
Potřeboval jsem do své restaurace rychle zařídit propagační materiály, dostal jsem kontakt na Marka, se kterým jsme se rychle domluvili na schůzce, dohodli jsme se na mé představě, kterou velmi rychle přenesl do grafického návrhu, který jsme si odsouhlasili. Díky jeho flexibilnímu a profesionálnímu přístupu jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci.

Divadlo RePublika

Ředitel Jan Julínek
Jakub Blokš pro Divadlo RePublika připravoval trailer k naší inscenaci. Spolupráce s ním byla velmi konstruktivní a rychlá. Velmi vychází vstříc klientovi a jeho potřebám a požadavkům. Výsledek přesně splňuje domluvený cíl a odráží profesionální přístup. Jeho služby můžu s klidným svědomím doporučit každému.

Festival Malešičák

Filip Vránek
Spolupráce s Kubou byla skvělá. Na všem jsme se předem domluvili, na akci byl včas a perfektně připravený. Byla to naše první spolupráce a já nevěděl, co můžu čekat, každopádně jsem Kubovi věřil a udělal jsem dobře. Výsledek předčil má očekávání! Rozhodně jsme neskončili u jednoho projektu. Mohu opravdu doporučit.

Antonie Hotels

Marketingový manažer Stanislav Horniš
S Pavlem a Jakubem je velmi příjemná spolupráce. Jsou plní elánu a prakticky nonstop na příjmu. Mohu jim zavolat kdykoliv a s jakýmkoliv námětem na video a celou myšlenku začnou okamžitě rozpracovávat. Příprava scénáře, natočení záběrů, střih, kompletace, hudba a následná postprodukce je vždy perfektní a rychlá. Pro přípravu naší hotelové videoreklamy si nedokážu představit nikoho lepšího.

Naši klienti