Služby

Copywriting

Nezáživné texty dovedou potenciální zákazníky odradit rychleji než moucha v pivu, a tak je radno se jim vyvarovat. Nejde ale jen o to dodat slovům šťávu, důležité je totiž začít od píky. Proto s vámi probereme směřování vaší značky, konkurenci i klientelu, abychom nastavili vhodný tón komunikace. Připravíme pro vás trefná hesla a slogany, otextujeme webové stránky, provedeme korektury nebo se vrhneme na tvorbu pravidelného obsahu.

Fotografie

Ať už chcete prezentovat svůj produkt prostřednictvím profesionálních fotografií nebo jen uchovat vzpomínky na významné životní momenty, jste tu správně. Vytvoříme vám portrétní, párové i těhotenské fotografie, zaznamenáme důležité okamžiky z vaší svatby nebo kulturních či firemních akcí. Poskytneme reprezentativní produktové fotografie, obsah pro sociální sítě a bannery nebo nafotíme nemovitosti tak, aby si nenechali na nové majitele dlouho čekat.

Grafický design

Díky osobité a konzistentní vizuální identitě vaší značky si vás zákazníci snáze zapamatují a poznají, že jste profíci. Na základě vašich hodnot a cílů vytvoříme reprezentativní logo či jeho redesign, vizitky, hlavičkový papír, polepy auta a další materiály. V případě tvorby webu dají náš grafik a web developer hlavy dohromady, aby vzniklo efektivní řešení podle vašich představ.

Sociální sítě

Nevyužít potenciál sociálních sítí by byl v dnešní době hřích. Oslovit cílovou skupinu v takto konkurenčním prostředí však může být boj, a proto vám rádi pomůžeme se zorientovat. Zaměříme se na vhodné platformy a nastavíme směr, kterým se udat. Vytvoříme pro vás samotný obsah a vrhneme se na budování věrné komunity fanoušků.

Video

Jen obtížně bychom nalezli efektivnější formu prezentace, než je audiovizuální obsah. S profesionální technikou tvoříme videa ve vysokém rozlišení, doplněné o vhodnou grafiku, texty i originální hudbu tak, aby byl zážitek z každého zhlédnutí kompletní. Kromě propagačních videí vám rádi natočíme svatbu či jiné akce, abyste se mohli k cenným chvílím kdykoli vrátit. Jako třešničku na dortu můžeme výsledek obohatit i záběry z dronu.

Webové stránky

Kdo dnes nemá webovou stránku, jako by nebyl. A kdo nezaujme uživatele do 1 minuty, ztratí jeho pozornost. Právě proto s vámi pečlivě probereme vaši strategii tak, abychom společně vytvořili originální a efektivní web, který vám pomůže dosáhnout kýžených cílů. Weby tvoříme primárně na WordPressu, který nabízí rychlé a účinné řešení, ale pro náročnější rádi ušijeme na míru web od základů prostřednictvím ReactJS.